T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA - Tekirdağ Bilim ve Sanat Merkezi

Haberler

Ekm

Ekm

Öğrenci listelerini ve günlerini görmek için haberin devamını okuyunuz.

Eyl

Bilsem Yönergesi yenilenerek yürürlüğe girdi.

Eyl

Tekirdağ-Süleymanpaşa Bilim ve Sanat Merkezi´nde Trakya Kalkınma Ajansının hibe desteği ile kurulan Bilim Merkezi´nin internet sitesi yayına girdi.

Eyl

Süleymanpaşa Bilim ve Sanat Merkezi´nde 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılında Kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin kayıtları başladı.

Ağu

Tekirdağ-Süleymanpaşa Bilsem´de kayıtlı öğrencilerimizin kayıt yenileme tarihleri 07.09.2015-11.09.2015 olarak belirlenmiştir. Ayrıntılar için tıklayınız...

Eyl

Yeni eğitim-öğretim dönemine yeniliklerle girecek olan Merkezimizde tadilat çalışmaları devam ediyor.

Tem

Millî Eğitim Bakanlığınca, Bilim ve Sanat Merkezleri´ne (BİLSEM) gidecek özel yetenekli öğrencilerin tespiti amacıyla Türkiye genelinde ilk kez düzenlenen merkezi sınavın sonuçları açıklandı. BİLSEM Öğrenci Seçme Sınavı´na katılan toplam 228 bin 152 öğrenciden 5 bin 371´i, 2015-2016 eğitim öğretim yılında BİLSEM´lere kayıt yaptırabilecek.

Haz

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri, ülkemizde düzenlenen en prestijli eğitim yarışması niteliğinde görülüyor.

Haz

Merkezimiz Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri Yarışmasına katılan 1047 proje arasında saha ziyaretine kalan 123 proje arasına girdi. Bakanlık uzmanları Merkezimize gelererek saha ziyareti gerçekleştirdiler.

May

May

Kamuoyunda Bilim ve Sanat Merkezlerine öğrenci seçmek amacı ile yürütülen öğrenci tanılama sürecinin sonuçlarının açıklanmasına yönelik talep ve beklentilere cevap olarak bilgilendirme yapılmasına gereksinim duyulmuştur.

May

Nis

Nis

Trakya Kalkınma Ajansı desteği ile yürütülen "Tüm Trakya El Ele Bilim Merkezine" projesi kapsamında laboratuvar yenileme çalışmalarımız başladı.